NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

TRANSPORT

TELLIMINE JA TARNEAEG

Kukupesa ostukeskkonnast on võimalik valida erinevate Kukupesa poolt pakutavate transpordiviiside vahel. Juhul kui olete tellimusse lisanud erineva tarneajaga tooteid, arvestatakse kauba eeldatav kättesaamise aeg kõige pikema tarneajaga toote järgi. Kauba tarneaeg on märgitud Kukupesa veebilehel olevas tootekirjelduses ning müügilepingu kinnituses. Eritellimusel valmivatel toodetel on pikem tarneaeg - sõltuvalt tööde järjekorrast, kujunduse keerukusest ja tootja tarneajast kuni 10-14 tööpäeva tellimuse esitamise hetkest.

TRANSPORDIVIISI MAKSUMUS

Transpordiviisi maksumust näed ostukorvis enne müügilepingu sõlmimist. Transpordiviisi maksumuse arvestamisel võetakse arvesse ka ostukorvis olevate kaupade kaalu ja mahtu. Transporditasu arvutatakse ostukorvipõhiselt (s.t ühekordne tasu ühelt Kukupesalt ostetud ühele aadressile toimetatava kauba pealt).

KAUBA VASTUVÕTMINE JA RIKUTUD PAKEND/KAUP

Kauba vastuvõtmisel on ostja kohustatud kontrollima kauba seisukorda ja Kukupesa võimalikest pakendi ja kauba vigastustest kauba vastuvõtmisel viivitamatult teavitama. Vigastuste ilmnemisel tuleks need koheselt põhjaliku fotojäädvustuse läbi fikseerida.

TRANSPORT EESTISISESELT JA VÄLISMAALE
 
Kaupade transport on võimalik kõikjal Eesti piires. Postitame ka väljapoole Eestit, kuid kaupade transpordis välismaale ning sellega kaasneda võivate lisatasude osas tuleb Kukupesaga eelnevalt eraldi kokku leppida.

KUKUPESA TRANSPORDIVIISID:

  • Itella SmartPosti pakiautomaat
  • Eesti Posti postkontor
  • Kulleriga koju
  • Ise järgi

PAKIAUTOMAAT 

Pakiautomaadid on iseteeninduslikud pakkide kättesaamise kohad, mis asuvad peamiselt suuremates kaubanduskeskustes või nende lähedal. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60×60×60cm. Paki saabumise kohta saadab teenusepakkuja kliendile SMS-i teel teavituse ning uksekoodi. Uksekood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ja klient saab kauba kätte.


EESTI POST 

Tellitud tooted toimetatakse Sulle lähimasse postiasutusse. Kui pakk jõuab postiasutusse, saadab Eesti Post Sulle saadetise saabumise teate, mille alusel saad paki teatel olevast postiasutusest isikut tõendava dokumendi abil kätte.

KULLERIGA KOJU 

Valides "Kuller", tuuakse tellitud kaup kohale Sinu poolt märgitud aadressil asuva hoone välisukseni. Kui tellimusega seotud kaup pakitud on, võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib kokku täpse kohaletoimetamise aja. 

ISE JÄRGI

Valides transpordiviisiks "Ise järgi" on võimalik tulla tellimusele järgi meie kauplusesse, aadressile Elektri 1. Kaubale võib tulla järgi kohe, kui oleme Sulle saatnud SMSi sisuga, et Sinu tellimus on komplekteeritud.