NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

TOAPARFÜÜM "CUBAN SOUL"

<< tagasi
21.90 €
Suurus

Tere! Minu nimi on ODORO. Olen lõhnatoodete kollektsioon, milles parim kvaliteet, sõbralik disain ja käsitöö on ühendatud lõpptooteks Sinu kodule. Kollektsiooni MOOD kodulõhnapurkides on peidus mitmesuguste valemitega meeleolud, millega täidan Sinu lemmikruumid. "Cuban Soul" - boheemlaslik atmosfäär!
Peamised noodid - rumm, tubakas, absint, salvei, muskus, mesi, puit, kumariin.

Minu lugu


Minu loojateks on Ernesta ja Edward, kelle suureks kireks on lõhnad ja disain. Kõik tooted on hoole, armastusega ja käsitööna valminud Leedus. Materjalid pärinevad aga hoolikalt valitud tarnijatelt enamasti Prantsusmaalt, Saksamaalt ja Itaaliast.


Tootjapoolne info:

Kuidas valida kõige sobilikum aroom? Pakend on lõhnastatud. Aroomi saad tunda, kui avad paki kaane ja asetad nina kaaneava juurde. Samuti võid seda paluda müüja-konsultantidelt. 


Toote koostis: Aroomiõli, etanool, dipropüleenglükoolmetüüleeter, isopropanool, butanool, bensoesaandenatoonium, vesi. 90 ml. 10 pulka.

Toote juhend. Alustame algusest! Asetage purki 1-2 pulka. Oodake mõni tund. Suurema lõhnaefekti saavutamiseks kasutage rohkem pulki.
Kuidas saavutada parim tulemus? Pöörake pulgad iga paari päeva tagant ringi. Kui pulgad ei levita enam isegi ümberkeeramisel lõhna, asendage need uutega.


Hoiatused. Vältige kokkupuudet nahaga. Võib põhjustada allergilisi reaktsioone. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata seda pakendit. 
R: 10 Tuleohtlik! R52/53 Kahjulik veeorganismidele, võib põhjustada pikaajalist vesikeskkonda kahjustavat toimet.Tootja: UAB Promo Aroma. Panerių g. 34, Vilnius, Leedu +370 67583093

Soovitame lisaks: