NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

STIGO

<< tagasi
699.00 € 999.00€
Suurus

Stigo on Eestis leiutatud kompaktne kaherattaline elektrijõul liikuv linnasõiduk. Stigo loodi igapäevaselt linnas liikuvatele, elavatele või töötavatele inimestele, kes jätaks hea meelega auto koju ning sõidaks ühistranspordiga või käiks üldse jalgsi, ent takistuseks saab see, et ühistranspordi peatusesse või järgmisesse sihtkohta jalutamisele kulub liiga palju aega.

STIGO S - üks aku ja 15-20 km ühe laadimiskorraga

Stigo suur trump teiste kaherattaliste ees on võimalus teda kiiresti kohvrilaadseks pagasiks muuta. Kahe lihtsa ja loogilise liigutusega klapib Stigo ennast väikeseks kokku, mistõttu saab teda kergesti ühistransporti, lifti või väikesesse korterisse kaasa võtta. Või näiteks kontserdisaali, ärilõunale, sõbrannaga restorani… Stigol on kokkupanduna all tillukesed rattad, mille abil saab teda järel vedada nagu golfikäru.

Stigo on preemiumklassi masin, mis on mõeldud inimesele, kelle elustiiliga see sobitub ning kelle igapäevaelu see märkimisväärselt hõlbustab. Plastikraami või -kestaga sõidukitest eristab teda alumiiniumraam, mille valmimisel on täpsus sama oluline nagu lennukit konstrueerides. Kui raami detailid ei ole täiuslikud, ei saaks Stigo olla nii geniaalselt kokku “volditav” ja pisitillukeseks pagasiks muudetav. Samuti on alumiiniumraam kvaliteetne, vastupidav ja muudab masina kergeks ja mugavalt kaasaskantavaks.

Stigo akud on kvaliteetsed Panasonicu akud, mis – erinevalt hoverboardidest ja odavatest elektrisõidukitest – ei sütti ega plahvata. Te ei teadnud, et odavate elektrisõidukite akud võivad iseeneslikult süttida? Vaadake seda videot siin. Päris hirmus, kas pole?

Erinevalt paljudest teistest e-rolleritest on Stigol planetaarülekandega mootor. Tänu sellele on Stigo ökonoomne (100 km läbimiseks kulub 1 kWh elekrit), ent kiirendab võimsalt ning sujuvalt. Just esimene kiirendus Stigo seljas on see, mis sõitjale kõrvuni ulatuva naeratuse näole toob.

Ning lisaks sellele, et masin võimaldab auto koju jätta, kütuselt säästa, et sõiduasend on mugav ja stabiilne, on Stigo ka igati turvaline – sellel on (erinevalt paljudest teistest kaherattalistest elektrisõidukitest) Euroopa tüübikinnitus, mis tähendab, et temaga on ametlikult lubatud tänavatel sõita. Stigo tuled vastavad nõuetele ja pidurid on efektiivsed – masin on tüübikinnituse saamiseks läbinud Saksa TÜV kõrgetele standarditele vastavad testid ning on seega garanteeritult turvaline.