NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

PILTPOSTKAART (5 TK)

<< tagasi
9.90 €
Suurus

Kujunduse number ja pildi link:

Tahad kõiki kaugeid sõpru-sugulasi tänavu toredate personaalsete jõulukaartide abil meeles pidada, kuid ei soovi maksta sadakond eurot spetsiaalse jõulusessiooni eest fotostuudios? Kukupesal on sulle lahendus!


Vali välja endale kõige südamelähedasem pilt (kasvõi telefonist!) ning lemmik Kukupesa postkaardikujunduste seast. Lisa sobiv arv kaarte ostukorvi, vali pakiautomaat ning tasu pangalingiga. Meie trükime ja saadame sulle nädalaga ainulaadsed kaardid, millega oma lähedasi jõulude puhul üllatada saad!

Tee nii:

1. Vali viie erineva kujunduse seast välja see, mis Sinu valitud pildi värvigammaga (pildil olevate inimeste riided, taust, rekvisiidid vm) kõige paremini harmoneerub. Nii on lõpptulemus kõige efektsem!

2. Lae pilt üles pilve (Google Drive, Dropbox, OneDrive jm.). Veendu, et see ei oleks salvestatud Facebooki kaudu, vaid otse telefonist või arvutist. Foto pikem külg võiks olla vähemalt 1000px.

3. Lisa ülalolevasse tekstikasti valitud kujunduse number ning foto otselink. Ühe kujunduse miinimumkogus on 5tk. Kui soovid tellida rohkem kaarte ning erinevad kujundused, märgi kõigi kujunduste numbrid tekstikasti. 

5. Loenda kõik vanaemad, vanaisad, nõod ja lelled, kellele sel aastal kaardid saata tahad, ja lisa vastav arv kaarte ostukorvi. Vali sobiv kättesaamise viis ning tasu kaartide eest pangalingiga.

4. Meie töötleme vajadusel foto sobivamaks (teravus, värvid jm) ning trükime Sulle imeilusad personaalsed kaardid ja pistame need nädala jooksul posti. Käkitegu!