NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

PILTPOSTKAART (5 TK)

<< tagasi
9.90 €
Suurus

Pildi link ja kaardi tekst (kui soovid muuta):

Tahad kõiki kaugeid sõpru-sugulasi tänavu toredate personaalsete jõulukaartide abil meeles pidada, kuid ei soovi maksta sadakond eurot spetsiaalse jõulusessiooni eest fotostuudios? Kukupesal on sulle lahendus!

Vali välja endale kõige südamelähedasem pilt (kasvõi telefonist!) ning lemmik Kukupesa postkaardikujunduste seast. Lisa sobiv arv kaarte ostukorvi, vali pakiautomaat ning tasu pangalingiga. Meie trükime ja saadame sulle nädalaga ainulaadsed kaardid, millega oma lähedasi jõulude puhul üllatada saad!

Tee nii:

1. Lae pilt üles pilve (Google Drive, Dropbox, OneDrive jm.). Veendu, et see ei oleks salvestatud Facebooki kaudu, vaid otse telefonist või arvutist. Foto pikem külg võiks olla vähemalt 1000px.

3. Lisa ülalolevasse tekstikasti foto otselink ning kui soovid kaardil olevat teksti muuta, ka see. 

5. Loenda kõik vanaemad, vanaisad, nõod ja lelled, kellele sel aastal kaardid saata tahad, ja lisa vastav arv kaarte ostukorvi. Vali sobiv kättesaamise viis ning tasu kaartide eest pangalingiga.

4. Meie töötleme vajadusel foto sobivamaks (teravus, värvid jm) ning trükime Sulle imeilusad personaalsed kaardid ja pistame need nädala jooksul posti. Käkitegu!

Soovitame lisaks: