NELJAJALGNE SÕNA

<< tagasi
8.90 €
Suurus

Kuldse metallkaanega klaaspurgis sojavaha-käsitööküünal. Roooooosa, kujutad Sa pilti! Ja lõhnab niimoodi eriti taevalikult magusalt ja marjaselt. See roosa unistus täidab toad mustika-vanillilõhnaga ja südame ainult kõige soojemate ja helgemate tunnetega. Skaudi Kukupesa ausõna selle peale!

Küünla roosa-kuldset etiketti kaunistavad sõnad "armastus on neljajalgne sõna". Sest kas ei ole lemmiklooma armastus üks siiramaid, isetumaid ja täiuslikumaid siin maailmas?

Küünal on valmistatud sojavahast, valatud Kukupesa töökate naiste poolt käsitsi ning kaalub ca 145g. Kõik küünlas kasutatud materjalid on vegan. Küünla taht on valitud niisugune, et see põledes minimaalselt tahmaks ja põlemisjääke tekitaks ning põleb tasase leegiga.

Selle küünla müügist saab 3€ annetatud loomade heaks. Loe meie heategevuslikust küünlaprojektist lähemalt: www.kukupesa.ee/loomadeheaks

Küünlapõletaja meelespea:

♡ Põleta küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni - nii põleb küünal ühtlaselt.

♡ Ära põleta küünalt järjest üle 3 tunni.

♡ Enne süütamist lõika taht kindlasti lühemaks (ca 5 mm) - nii põleb küünal puhtalt ega hakka tahmama. Liiga pikk või põlemisjääkidega taht põleb ebaühtlaselt, tahmab ning on ohtlik.

♡ Põleta küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest.

♡ Küünla ärapuhumise asemel vajuta taht näiteks noaotsaga sulavaha sisse ja tõsta uuesti püsti.

♡ Jälgi, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks põlenud tahi tükke.

♡ Hoia põlevat küünalt laste ja loomade eest!

♡ Ära mitte mingil juhul jäta põlevat küünalt järelvalveta!