NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

EETERLIK ÕLI (EUKALÜPT)

<< tagasi
4.90 €
Suurus

10 ml klaaspudelis eukalüpti eeterlik õli firmalt Goloka. Värskendava mentoolilõhnaga eukalüpt mõjub virgutavalt ja on eriti hea külmetuse ja ninakinnisuse korral. Ka on eukalüpt antiseptiliste omadustega ning aitab elimineerida ebameeldivaid lõhnu.

Valmistatud Indias

NB! Ainult välispidiseks kasutamiseks, ruumide lõhnastamiseks/aroomiteraapiaks, diffuuseritesse/õlilaternatesse. Eeterlikud õlid on väga tugevad allergeenid, mistõttu tuleks vältida nende otse nahale määrimist. Nahale määrimiseks (näiteks aroomiteraapilise massaaži tegemiseks) tuleks 3-4 tilka eeterlikku õli lisada 10 ml looduslikule baasõlile (oliivi-, magusmandli-, kookos- või mistahesmuu taimne õi). Kindlasti ei sobi eeterlikud õlid joogivette segamiseks või toidule lisamiseks.Kindlasti ei sobi eeterlikud õlid joogivette segamiseks või toidule lisamiseks.

100% eeterlike õlide müügist saadud tulust annetab Goloka heategevuseks muuhulgas
Akshaya Patra Fondile, mis võimaldab iga päev eineid 1.5 puudustkannatavale lapsele, toetades mahetalupidamist, õpetades talunikele biodünaamilist talumajandust; toetades India laste kultuuriharidust.