NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

SEINAVÕRK - KUIDAS JA KUHU?Kindlasti oled sisustusajakirjades ning blogides viimastel ajal sageli märganud omanäolisi seinakaunistusi - metallist
seinavõrke. Erinevaid viise stiliseerimiseks ja praktilisi kasutusvõimalusi on nende kihvtide terasest võrkude puhul mitmeid - tutvustame täna neist mõningaid:"Kallis, kuhu sa posti panid?"

Üks parimaid kohti seinavõrgu paigutamiseks on kahtlemata esik. Sageli on esikutes ruumi pigem vähem ning suurte efektsete galeriiseinade jaoks piisavalt seinapinda ei ole. Siia on seinavõrk ideaalne dekoratsioon, sest võtab vähe ruumi, kuid on lisaks dekoratiivsele funktsioonile ka väga praktiline. 

Ülejäänud interjööriga sobivates toonides metallklambritega saab seinavõrgu külge kinnitada olulised meelespead nagu näiteks poenimekirjad või olulised sõnumid teistele pereliikmetele. Lisaks saad seinavõrgule kinnitada ka võtmed (näiteks keldri- või katlaruumivõti, mida kimbus kaasas ei kanna, kuid mis siiski kindlal kohal olla võiks), kinnitada päikseprillid või maksmata arved.

Postkastist tuppa toodud ümbrike ja lugemata ajakirjade või rahakoti ja lemmikhuulepulga hoiustamiseks esikus vali taskuga seinavõrk - nii asendab võrk ka esikukapi vajaduse!

 

Stiilne ja inspireeriv kodukontor 

"Mida riputada töölaua kohale?" küsivad kliendid meilt sageli ja enamasti soovitame justnimelt seinavõrgu kasuks otsustada. Töölaua puhul on äärmiselt oluline, et selle pinnale ei kuhjuks ülearu asju ning ei tekiks kaost, mis motivatsiooni ja inspiratsiooni pärssima hakkaks.


Kaablisidemete e. nipukate abil on võimalik seinavõrgule kinnitada mistahes korve jms sel viisil kinnitamist võimaldavaid vidinaid!

Siiski on kontorilauale üht-teist vaja - alustades pliiatsitest ja kääridest ning lõpetades oluliste märkmete, dokumentide ning mälupulkadega. Need saab kõik käepäraselt seinavõrgu külge panna ilma, et need tööpinda "risustaks". Näiteks on võimalik seinavõrgule lisaks osta võrgule kinnituvad metallkorvid või spetsiaalsed võrguriiulid, kuhu kõik pisividinad ilusti ära panna saab.