NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

KUKUPESA SISUSTUSKAUBAMAJA

Tere tulemast Kukupesa ilusate asjade poodi!

Avasime 19. juulil 2018 oma päris esimese päris oma poe ja oleme selle üle röögatult uhked! Vanast, väsinud ja räpasest toidupoest sai meie endi (ja meie ebamaiselt töökate ja hoolivate abiliste) käte läbi Kukupesa nägu ja tegu sisustuspood. Tänaseks on poesaal kasvanud pea 120m2 suuruseks ning täitunud sadade (kui mitte tuhandete) erinevate sisustustoodetega!

Kohapeal on olemas kõik meie enam kui kolmsada erinevat postrit, lai valik kaasaegseid raame, ilusaid kodutekstiile patjadest vaipadeni, valgusteid, lastetoa sisustust, köögi- ja vannitoatarvikuid, vannipalle ja palju toredaid kingiideid. Meie kaubavalik kasvab nii ruttu, et keeruline on kõike üles loetleda! Kukupesa väike pood ongi midagi niisugust, mida on raske sõnadesse panna - seda peab lihtsalt omal nahal kogema. Tere tulemast!

Ka on meilt võimalik soetada kauneid kuldseid kinkekaarte, mida näiteks reede õhtul sünnipäevale suundudes kingiks kaasa haarata. Maksta saad kaardiga või sularahas.


Kaupluse lahtiolekuajad:

E P - SULETUD

T K N R L - 10:00-19:00

Kaupluse asukoht:

Elektri 1, Tallinn, 11314

Meie juurde jõuad...

- Autoga (Tondi K-Rauta tagant sisse keerates) - parkimiskohti on maja ees küllaga! Ei ole vaja sõita hiiglaslikku parkimismajja või meid suurest kaubanduskeskusest taga otsida - pargid akna alla ja astud sisse. Muidugi on parkimine meie kaupluse ees klientidele täiesti tasuta!

- Rongiga Keila/Paldiski/Riisipere/Kloogaranna/Pääsküla suunal sõites ja Järve rongipeatuses maha minnes. Astud rongilt maha ja voilà - otse sealsamas rongijaamas ongi Kukupesa kauplus! Balti Jaamast jõuad meieni vähem kui kümne minutiga. No umbes kaheksaga.

- Linnaliinibussidega 5, 18, 32, 36, 45, 57 Järve bussipeatusesse sõites. Bussipeatusest 300 m Järve tänavat mööda jalutades jõuadki meieni. Kiviga visata!

Kaupluse telefoninumber:

+372 5686 9273

Kaupluse e-mail:

kauplus@kukupesa.ee