NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

KES ME OLEME?


Kukupesa sündis ühe noore naise ja ema unistusest luua oma kätega midagi ilusat - huvist graafilise disaini ja sisekujunduse vastu sündisidki esimesed plakatid. Tootevaliku laienedes kolisid telekalaua sahtlitest ja esikukappidest välja pere isiklikud asjad ning asendusid üha enamate postrite, õnnitluskaartide ja pildiraamidega.

Nii on see väikeettevõte nelja aasta jooksul kasvanud, tuhandeid ja tuhandeid kliente teenindanud ja ka füüsilise esinduskaupluse (ja 2020. aasta septembrikuus teisegi!) avanud - ikka väsimatu (sageli ööpäevaringse) töö, suure hoole ja tohutu armastusega.

Selle kõige juures on olulisim jäänud muutumatuks - seesama elevus, rõõm ja tänutunne iga täidetud tellimuse üle. Väike võidutants iga kord, kui tellimuskinnitus laekub. Oleme oma klientidele südamest tänulikud, et te just meid usaldate ja meie unistusse panustate. Aitäh!

Nagu meie pakenditelgi kirjas on, soovime maailma ilusate mõtetega täita. Meie eesmärgiks on pakkuda laia valikut sisekujunduselemente igasse interjööri ning lisaks tuua teieni spetsiaalselt tähtpäevadel lähedastele kinkimiseks mõeldud kaarte ja postreid.


Meie meeskond:

Mirjam Hunt

Mirjam on Kukupesa OÜ asutaja ja kujundaja. Idee Kukupesa luua sündis soovist muudkui kujundada, luua ja mõtteid paberile panna viisil, mis inimesi puudutaks ja kodusid kaunistaks. Lisaks kujundajatööle on Mirjam tegev ettevõtte (ostu)juhina. Kui soovid erikujundust (ja seda meie olemasolevate personaliseeritavate toodete seast ei leidnud), et lisaksime tootevalikule mõne kindla toote, mida Sa mujalt leidnud pole, tahad pidada aru ärialase koostöö asjus või Sul on muid Kukupesa puudutavaid muresid, pöördu julgelt Mirjami poole.

mirjam[ät]kukupesa.eeJana Veskimäe

Jana on meie e-poe perenaine. Kahe imeilusa tütre ema, suurepärane kokk ja hindamatu kolleeg - kui on vaja motivatsioonikõnet, abi millegagi või lihtsalt väga kõvasti naerda, on Jana alati meie jaoks olemas.

Tema valvsa pilgu all ja kindla käe läbi saavad tellimused komplekteeritud ja turvaliselt teele pandud. Samuti tegeleb ta meie veebi klienditeenindusega, vastates teie küsimustele ja pakkudes teile vajadusel sobivaid erilahendusi kaupade kohaletoimetamiseks. Ei leia e-poest midagi, mis meil kaupluses olemas on? Tunned muret, kui kaugel Su pakk on? Soovid kaks tellimust omavahel kokku panna või muudsorti e-poega seotud abi? Siis kirjuta Janale meiliaadressil jana[ät]kukupesa.ee. Anni Velks

Anni on meie suure kaupluse ja kesklao juhataja. Süsteemide looja ja asjade korrashoidja, ärakorraldaja, kõigile probleemidele lahenduste leidja. Toetav, abivalmis, ebamaiselt produktiivne ning oma inimeste jaoks hindamatu. Ja nagu sellest kõigest veel vähe oleks, saab meie Anniga ka pööraselt head nalja!

Sisekujundust õppinud Anni oskab meie klientidele anda nõu mistahes sisustuslahenduste planeerimisel ning on abiks, kui astute poodi sisse ega tea täpselt, mis see teie kodule kõige õigem asi on. Soe ja asjatundlik vastuvõtt, mida Anni meie poe perenaisena klientidele pakub, on miski, mida paljud meil külas käies häälekalt kiitnud on ja mille eest talle südamest tänulikud oleme!

Kui soovid uurida kaupluse kaubavaliku kohta või vajad abi mõnd muud meie kauplusi puudutavas küsimuses, pöördu Anni poole aadressil anni[ät]kukupesa.ee.

Ka on Anni vastutav kõigi Kukupesa toodete edasimüüjate eest. Pead lillekauplust või sisustuspoodi ja soovid oma klientidele Kukupesa postreid, kaarte, kruuse või muud tooteid pakkuda? Siis kirjuta Annile, kes aitab Sind igakülgselt ning saadab kõik vajaliku info hindade, koguste, tootevaliku ja muu kohta, et saaksime oma tooted kiiremas korras teieni toimetada!