KES ME OLEME?

Perefirma OÜ Kukupesa asutati 2015. aasta oktoobrikuus ja nagu südamelähedaste asjadega ikka olema kipub, võttis tema sünniks hoo kogumine palju julgust ja aega. Meie suureks õnneks ja kergenduseks võitis Kukupesa aga kohe paljude inimeste südamed ja nii oleme vaid lühikest aega tegutsedes teenindanud sadu ja sadu (meie hinnangul maailma parimaid ja toredamaid) kliente, kelle meie teenustele ja toodetele antud tagasisidet saad lugeda SIIT

Nagu meie pakenditelgi kirjas on, soovime maailma ilusate mõtetega täita. Meie eesmärgiks on pakkuda laia valikut sisekujunduselemente igasse interjööri ning lisaks tuua teieni spetsiaalselt tähtpäevadel lähedastele kinkimiseks mõeldud kaarte ja postreid. 


Meie meeskond:


Mondela Urbala

Võtab teid kaupluses vastu, vastab meie poega ning tellimustega seotud küsimustele ning aitab teil meie juurest välja valida need kõige õigemad sisustuselemendid. Soovid oma tooteid Kukupesa poelettidel või e-poes näha? Ka sellisel juhul võta ühendust meie Mondelaga!

mondela[ät]kukupesa.ee

Mirjam Hunt

Mirjam on Kukupesa OÜ asutaja ja kujundaja. Idee Kukupesa luua sündis soovist muudkui kujundada, luua ja mõtteid paberile panna viisil, mis inimesi puudutaks ja kodusid kaunistaks. Lisaks kujundajatööle on Mirjam tegev ettevõtte juhina. Kui soovid erikujundust (ja seda meie olemasolevate personaliseeritavate toodete seast ei leidnud), tahad pidada aru ärialase koostöö asjus või Sul on muid Kukupesa puudutavaid muresid, pöördu julgelt Mirjami poole.

mirjam[ät]kukupesa.eeJana Pääsik

Jana on vastutav kõigi Kukupesa toodete edasimüüjate eest. Pead lillekauplust või sisustuspoodi ja soovid oma klientidele Kukupesa postreid, kaarte või muud tooteid pakkuda? Siis kirjuta Janale, kes aitab Sind igakülgselt ning saadab kõik vajaliku info hindade, koguste, tootevaliku ja muu kohta, et saaksime oma tooted kiiremas korras teieni toimetada!

jana[ät]kukupesa.ee