KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED:

Kas müügilolevad postrid on juba raamitud?

Kukupesa postrid on müügis ilma raamita. Sinu kodu interjööri kõige paremini sobiva raami saad postrile lisaks osta siit

Kahtlen, kas peaksin ostma A4 (21 x 30 cm) või A3 (30 x 40) suurusjärgus postri. A3 on ju väga suur?

Tee proovi: kinnita A4 suuruses paberileht seinale (või palu kellelgi seda seal hoida) ning astu viis sammu tagasi. Kas poster tundub piisavalt suur? Meie senine kogemus näitab, et säärane võrdlus üllatab inimesi - joonistuspaberina tundub ju A4 paras ja A3 üüratu, ent seinale riputades näib A4 hämmastavalt tilluke. Riiuli- või lauaservale vali niisiis 21x30 cm (A4) poster, väiksemale seinapinnale 30x40 cm (A4). Kui täidad tühja seina, kaalu fotoseina kombineerimist mitmest raamitud postrist või vali hoopis suurem, 40x50 cm või 50x70 cm poster.Tahaksin tellida Kukupesa postri, aga pisut teistes värvides. Kas postrite kujundusi on võimalik muuta?

Muidugi! Eritellimustel postrite valmistamine on meie lemmik! Valikut personaliseeritavaid postreid näed sellest kategooriast SIIN. Kui sa sealt endale sobivat kujundust ei leia, on Kukupesa alati rõõmuga valmis kõiki Sinu erisoove trükisteks kujundama. Iga eritellimust ja/või muudatust olemasoleval postril käsitletakse eraldi kujundusena, mille hind sõltub kujunduse mahukusest. Meeles tasub pidada, et toote tarneaeg pikeneb eritellimuse puhul 7-14 päeva võrra. Hinnapäringu saatmiseks ja/või eritellimuse esitamiseks võta meiega ühendust aadressil info[ät]kukupesa.ee.

Mul on Kukupesa toodet kohe vaja. Kui kiiresti on võimalik tellimus kätte saada?

Tule meie kauplusesse kohapeale ja haaa kaasa! Kõik Kukupesa postrid on kohapeal olemas suurustes 21x30 cm ja 30x40 cm. Samuti leiad meilt laia valiku erinevaid raame, toataimi ning muid sisustuselemente. Kaupluse asukohainfo ning lahtiolekuajad leiad SIIT.

Tahan Kukupesast tellimuse teha, kuid elan väljaspool Eestit. Kas Kukupesa saadab pakke ka välismaale?

Jah. Soome on meie e-poest kaupa Itella pakiautomaatidesse tellida niisamuti nagu Eestisiseseltki. Teistesse riikidesse saadame vajadusel samuti, kuid transpordi täpse hinnapakkumise saamiseks saada päring ostusoovi ja sihtkohaga aadressile info[ät]kukupesa.ee.

Tahaksin lähedasele Kukupesast kingituse osa. Kas Kukupesa saab üllatuse ka otse saajale saata?

Muidugi! Ja vähe sellest - paneme kingitusele ka kauni valge lipsukese külge ja soovi korral lisame kinkija poolt ka väikese käsitsi kirjutatud tervituse.