NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.
Meist Kontakt Transport Taarapunkt

Meist

Kukupesa sündis ühe noore naise ja ema unistusest luua oma kätega midagi ilusat - huvist graafilise disaini ja sisekujunduse vastu sündisidki esimesed plakatid. Tootevaliku laienedes kolisid telekalaua sahtlitest ja esikukappidest välja pere isiklikud asjad ning asendusid üha enamate postrite, õnnitluskaartide ja pildiraamidega.

Nii on see väikeettevõte (juba!) seitsme aasta jooksul kasvanud, tuhandeid ja tuhandeid kliente teenindanud ja ka füüsilise esinduskaupluse avanud - ikka väsimatu (sageli ööpäevaringse) töö, suure hoole ja tohutu armastusega. Lisaks sadadele omadisainitud sisustuspostritele on pidevalt laienevas tootevalikus hulgaliselt kaasaegset sisustust igasse interjööri ning toredaid elustiilitooteid, mis igapäevaelu hõlbustavad ja jätkusuutlikumaks muudavad. Tootevalik laieneb hoogsalt, et pakkuda teile kõige ägedamat ja omanäolisemat valikut Eestis.

Meie armsa ettevõtmise ja arengu juures on olulisim jäänud muutumatuks - seesama meid esimesest päevast peale saatnud elevus, rõõm ja tänutunne iga täidetud tellimuse üle. Väike võidutants iga kord, kui tellimuskinnitus laekub. Oleme oma klientidele südamest tänulikud, et te just meid usaldate ja meie unistusse panustate. Aitäh!

Meie meesnaiskond (vasakult paremale) - Helen, Mirjam, Anni ja Helena.