NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.
Kauplus

KauplusLugu algas sellest, et avasime 19. juulil 2018 oma päris esimese päris oma poe ja olime selle üle röögatult uhked - vanast, väsinud ja räpasest toidupoest sai meie endi (ja meie ebamaiselt töökate ja hoolivate abiliste) käte läbi Kukupesa nägu ja tegu sisustuspood. Soovisime tootevalikut veelgi laiendada, kuid seejuures pakkuda klientidele ka inspireerivaid väljapanekuid, ruumi liikumiseks ja toodetele keskendumiseks - vana kollane toidupoeke jäi meile lihtsalt väikeseks.

Niisiis otsustasime 2021. aasta suvel kolida kergemini ligipääsetavasse asukohta, kus pea kolm korda rohkem ruumi ja avarust ning otseloomulikult (nagu praegugi) ka tasuta parkimine otse kaupluse ukse ees!

Kohapeal on olemas kõik meie enam kui nelisada erinevat postrit, lai valik kaasaegseid raame, ilusaid kodutekstiile patjadest vaipadeni, valgusteid, lastetoa sisustust, köögi- ja vannitoatarvikuid, vannipalle, elustiilitooteid ja palju toredaid kingiideid. 

Kukupesa kauplus on midagi niisugust, mida on raske sõnadesse panna - seda peab lihtsalt omal nahal kogema. Tere tulemast!

Ka on meilt võimalik soetada kauneid kuldseid kinkekaarte, mida näiteks reede õhtul sünnipäevale suundudes kingiks kaasa haarata. Maksta saad kaardiga või sularahas.

Pärnu mnt 139c/1 Kukupesa kaupluse lahtiolekuajad:

E T K N R L - 10:00-18:00
P- SULETUD

22.06 Kauplus avatud 10:00-15:00.

23.06-25.06 SULETUD. Ilusaid pühi!

Kohalejõudmine:

Kauplus asub Pärnu maantee ääres, Tamrexi ja Sparta vahel.
Kohe meie kõrval asub ka Hallivanamehe bussipeatus, kuhu saad sõita bussidega 5, 18, 18A, 20, 20A, 32, 36, ja 57.
Maja ees TASUTA parkimine.

Kaupluse telefoninumber:  +37256869273

Kaupluse e-mail:

info@kukupesa.ee