NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

POJENGID KARTONGIL

94.90 €

Isikupärased kutsed Sinu järgmisele üritusele - olgu selleks pulmad, juubelipidustused või lihtsalt vahva pidu sõprade seltsis. Kartongi imiteerival taustal ilutsevad punased ja õrnroosad pojengid ning nende keskel õrn kalligraafiline valge tekst. Kutsekaardid on trükitud kvaliteetsele ja keskkonnasõbralikule katmata paberile, millel illustratsioon näeb eriti efektne välja - justkui oleks see kutsetele joonistatud, mitte trükitud. Kaartide mõõt on 15x15 cm volditud kujul. Kutsetega tulevad kaasa ka sobivas mõõdus ümbrikud.

Siinsamas saad kogu vajaliku info sisestada ning nii saad personaalsed kutsed lihtsa vaevaga juba vähem kui kahe nädala pärast kätte!

Vali rippmenüüst Sulle sobiv valik ning juuresolevasse tekstikastikesse lisa kõik vajaminev info.

1. Esikaanele kaardi pealkiri (muutmata kujul "kutse", võimalik lisada ka kutsuja(te) nimed, ürituse nimi, juubilari vanus, ettevõtte logo vm) ja ürituse toimumise kuupäev
2. Vasakule siseküljele kutse saaja nimi (lisatasu eest, vaata valikuid rippmenüüs)
3. Paremale siseküljele ürituse toimumise koht ja aeg ning kõik muu vajalik info sobilikust riietusest, kingituste-lillede toomise vajalikkusest kuni RSVP tähtaja ja kontaktinfoni.
4. Ürituse korraldaja(te) nimi (või nimed).