NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

KUTSEKAART ''TRIIBUD & KULD''

49.90 €

Isikupärased kutsed Sinu järgmisele üritusele - olgu selleks pulmad, juubelipidustused või lihtsalt vahva pidu sõprade seltsis. Mustade triipudega taustale trükitud kullaimitatsioonis tekst on kaasaegselt pidulik ja elegantne. Kutsekaardid on trükitud kvaliteetsele paberile. Kaartide mõõt on 15x15 cm volditud kujul. Kutsetega tulevad kaasa ka sobivas mõõdus kuldse kumaga ümbrikud.

Siinsamas saad kogu vajaliku info sisestada ning nii saad personaalsed kutsed lihtsa vaevaga juba vähem kui kahe nädala pärast kätte!

Vali rippmenüüst Sulle sobiv valik ning juuresolevasse tekstikastikesse lisa kõik vajaminev info.

1. Esikaanele kaardi pealkiri (muutmata kujul "kutse", kuid võimalik lisada kutsuja(te) nimed, ürituse nimi, juubilari vanus, ettevõtte logo vm) ja ürituse toimumise kuupäev
2. Vasakule siseküljele kutse saaja nimi (lisatasu eest, vaata valikuid rippmenüüs)
3. Paremale siseküljele ürituse toimumise koht ja aeg ning kõik muu vajalik info sobilikust riietusest, kingituste-lillede toomise vajalikkusest kuni RSVP tähtaja ja kontaktinfoni.
4. Ürituse korraldaja(te) nimi (või nimed).

Iga Kukupesast tellitud personaliseeritud töö valmib eritellimusel spetsiaalselt Sulle. Iga erikujundust käsitletakse eraldi kujundustööna ning meie graafiline disainer sätib Sinu teksti kutsele nii, et lõpptulemus oleks täiuslik.