NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

KEEGI VÄGA ERILINE

32.90 €

Personaalne poster Sinu poolt valitud tekstiridadegaga. Kingi enda või oma lapse isaleisadepäevaks armas meene, millel liigutav tekst ning pilt isast koos lapse või laste või lapselastega.

Eritellimusel postri/lõuendi tellmine on imelihtne! Juuresolevasse tekstikasti kirjuta, millist teksti oma postrile/lõuendile (lisaks olemasolevale või olemasoleva asemel) soovid ning foto lae üles mõnda pilve (OneDrive, Dropbox, Google Drive vmt) ning lisa link tellimuse lisainfosse või saada see meile e-mailiga aadressil info[ät]kukupesa.ee. Lisa ostukorvi sobivas suuruses toode, maksa pangalingiga ning jää ootele. Juba nädala pärast on Sinu töö valmis ning pakiautomaadis!

NB! Trükkimiseks saada meile foto originaalfail. St kas otse telefonist või fotograafi poolt saadetud failide hulgast. Ära salvesta meile saatmiseks pilti Facebookist - see rikub foto kvaliteedi!

 

*Postri juurde saad sobiva raami soetada SIIT.

Iga Kukupesast tellitud personaliseeritud poster valmib eritellimusel spetsiaalselt Sulle. Iga erikujundust käsitletakse eraldi kujundustööna ning kujundaja sätib Sinu teksti ja/või pildi postrile nii, et lõpptulemus oleks täiuslik. Seetõttu võtab eritellimuse Sinuni jõudmine pisut kauem aega (3-10 tööpäeva) kui standardpostrite puhul.

NB! Värvid trükisel võivad tegelikkuses veidi erineda Sinu ekraanil kuvatud värvitoonidest.