NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

AJAKIRJA ESIKAAS

29.90 €

 

Kes on tõelised tähed meie elus? Eks ikka isad ja vanaasad. See personaliseeritav ajakirja esikaant imiteeriv poster on efektne ja stiilne kingitus isale-vanaisale, et nad end sel isadepäeval ERITI olulistena tunda võiksid!

Oma pildiga postrile - olgu sellel siis isa ise või tema lapse(lapse)d - saad lisada toredaid pealkirjavormis tekstiridu, mis Sulle kalli issi või taadiga seoses meelde tulevad. Võid kasutada neidsamu, mis meie näidistel on või ammutada inspiratsiooni ja muuta need Sulle sobivateks. Teksti stiil jääb samaks - vaid paigutust muudame vastavalt igale individuaalsele pildile.

Juuresolevasse tekstikasti saad kirjutada kogu info. Hea on, kui kirjutad pealkirjad niisugusel kujul:

1. "Helmi Tamm - tütre elus asendamatu"
2. "Memme võluaed: lopsakad pojengid, kaunid roosid ja mesimagusad murelid"
3. "Kaunis mälestus: suved maal vanaema juures"
4. "Vanaema aastast 1993"


jne. 

Kui vajad tekstikasti ruumi juurde, saad seda nurgast suuremaks venitada. Küsimuste korral pöördu Kukupesa tiimi poole - aitame Sind igakülgselt!

Foto saad saata meile aadressil info[ät]kukupesa.ee või laadida selle Dropboxi, Google Drive'i, OneDrive'i või kuhuiganes ning lisada pildi otselingi tellimuse lisainfosse. 

NB! Foto pikem külg peaks 30x40 cm postri jaoks olema vähemalt 2000 px. 50x70 postri jaoks oleks hea, kui foto pikem külg oleks vähemalt 3000 px. Kui kahtled foto sobivuses, küsi julgelt!

Iga Kukupesast tellitud personaliseeritud poster valmib eritellimusel spetsiaalselt Sulle. Iga erikujundust käsitletakse eraldi kujundustööna ning kujundaja sätib Sinu teksti ja/või pildi postrile nii, et lõpptulemus oleks täiuslik. Seetõttu võtab eritellimuse Sinuni jõudmine pisut kauem aega (3-10 tööpäeva) kui standardpostrite puhul.

NB! Värvid trükisel võivad tegelikkuses veidi erineda Sinu ekraanil kuvatud värvitoonidest.