NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.
KKK

Korduma kippuvad küsimused

Kas see on ikka päris kindel, et ma tellitud paki ilusti kätte saan?

Olgem ausad - kes meist ei kardaks võõrast e-poest esimest tellimust sooritada? Mõistame Su muret. Meie jaoks on iga väiksemgi tellimus väga oluline - oleme ju ikkagi kõigest tilluke Eesti ettevõte, mis on sündinud unistusest ja kasvanud armastusega. Meile on päriselt ka tähtis, et saaksime iga inimese, kes meiega kokku puutub ja oma raskesti teenitud raha meile usaldab, õnnelikuks teha. Vahel läheb ka meil sassi ja juhtub, et teeme vigu või unustame, kuid suhtume klientide muredesse ülima tõsidusega ning anname endast kõik, et Sa tellimisega kukupesa.ee’st lõpuks ikkagi üdini rahule jääksid.

Kui kaua minu tellimuse täitmine aega võtab?

Komplekteerime pakke teisipäevast reedeni ning kui tooted on kohapeal olemas, paneme kauba teele samal või järgmisel päeval. Kui sul on pakiga väga kiire, on alati hea, kui täpsustad seda oma tellimuse lisainfos - siis saame seda toodete tellimisel/kujundamisel ja komplekteerimisel arvesse võtta. Vahel juhtub, et ühel või teisel põhjusel viibib paki teelesaatmine paar päeva, kuid sportlikust huvist eelistame teha nii kiiresti, et kliendid kirjutavad meile pärast paki kättesaamist: “vau, kui ruttu see minuni jõudis!”

Kas müügilolevad postrid on juba raamitud?

Kukupesa postrid on müügis ilma raamita. Sinu kodu interjööri kõige paremini sobiva raami saad postrile lisaks osta siit. 

Kahtlen, kas peaksin ostma A4 (21 x 30 cm) või A3 (30 x 40) suurusjärgus postri. A3 on ju väga suur?

Tee proovi: kinnita A4 suuruses paberileht seinale (või palu kellelgi seda seal hoida) ning astu viis sammu tagasi. Kas poster tundub piisavalt suur? Meie senine kogemus näitab, et säärane võrdlus üllatab inimesi - joonistuspaberina tundub ju A4 paras ja A3 üüratu, ent seinale riputades näib A4 hämmastavalt tilluke. Riiuli- või lauaservale vali niisiis 21x30 cm (A4) poster, väiksemale seinapinnale 30x40 cm (A4). Kui täidad tühja seina, kaalu fotoseina kombineerimist mitmest raamitud postrist või vali hoopis suurem, 40x50 cm või 50x70 cm poster.

NõuandeId, kuidas pilte seina riputada ja galeriiseina kujundada, saad lugeda SIIT.

Tahaksin tellida Kukupesa postri, aga pisut teistes värvides. Kas postrite kujundusi on võimalik muuta?

Muidugi! Eritellimustel postrite valmistamine on meie lemmik! Valikut personaliseeritavaid postreid näed sellest kategooriast SIIN. Kui sa sealt endale sobivat kujundust ei leia, on Kukupesa alati rõõmuga valmis kõiki Sinu erisoove trükisteks kujundama. Iga eritellimust ja/või muudatust olemasoleval postril käsitletakse eraldi kujundusena, mille hind sõltub kujunduse mahukusest. Meeles tasub pidada, et toote tarneaeg pikeneb eritellimuse puhul 7-14 päeva võrra. Hinnapäringu saatmiseks ja/või eritellimuse esitamiseks võta meiega ühendust aadressil info[ät]kukupesa.ee.

Mul on Kukupesa toodet kohe vaja. Kui kiiresti on võimalik tellimus kätte saada?

Tule meie kauplusesse kohapeale ja haara kaasa! Kõik Kukupesa postrid on kohapeal olemas suurustes 21x30 cm ja 30x40 cm. Samuti leiad meilt laia valiku erinevaid raame, toataimi ning palju-palju muid sisustuselemente. Kaupluse asukohainfo ning lahtiolekuajad leiad SIIT.

Kui tellid internetist ja soovid kauba kiiresti kätte saada, märgi see tellimuse lisainfosse. Anname endast parima, et kaup õigeaegselt sinuni jõuaks.

Tahan Kukupesast tellimuse teha, kuid elan väljaspool Eestit. Kas Kukupesa saadab pakke ka välismaale?

Jah. Soome on meie e-poest kaupa Itella pakiautomaatidesse tellida niisamuti nagu Eestisiseseltki. Teistesse riikidesse saadame vajadusel samuti, kuid transpordi täpse hinnapakkumise saamiseks saada päring ostusoovi ja sihtkohaga aadressile info[ät]kukupesa.ee.

Tahaksin lähedasele Kukupesast kingituse osa. Kas Kukupesa saab üllatuse ka otse saajale saata?

Muidugi! Täida tellimust tehes saaja andmed ning kui soovid, kirjuta juurde ka tekst, mis kingisaaja kaardile läheb. Kirjutame püüdlikult ja nii ilusasti kui oskame sinu sõnad käsitsi kaardile.

Kas kauba saan tagastada tasuta?

Ei, kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab klient. Kui millegipärast mõni toode ei sobi, anna sellest ka meile teada e-pood{ät}kukupesa.ee ning juhendame, kuidas edasi tegutseda.